Twitch para kazanma, Twitchden para kazanmak için neler yapılır

Twitch Takipçi ve Abone Sayısının Önemi Nedir?

Yayıncılık zor bir iş olabilir, özellikle maddi bağımsızlığınız yoksa ve yayıncılığı tam zamanlı yapmak istiyorsanız başlamadan önce bir takım iyileştirmeler ve tavsiyelere kulak vermek zorundasınız.

Twitch topluluğu her gün büyüyen ve açık pazarda adeta birbiriyle rekabet eden insanların, dünyanın her köşesine erişim kolaylığıyla adeta herkesin televizyon kanalı sahibi olmasını sağlıyor.

Twitch İştirak Programı Şartları

  1. Adım – Ödeme Kaydı
  2. Adım – Twitch İştirak Sözleşmesi
  3. Adım – Vergi Mülakatları
  4. Adım – Ödeme Metodu

Kanalınızdan para kazanmaya başlamak için bu 4 adımı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca Twitch Amazon kaynaklı bir yazılım olduğundan her hangi bir işlemde Amazon kaynaklarını kullanıyoruz.

1 Ay içinde en az 500 dakikalık yayını olan, 1 Ay içinde en az 7 gün ayrı yayını olan, ortalama 3 izleyici ve 50 takipçiye sahip olması gerekiyor.

Twitch.TV’den gerçekten para kazanmak istiyorsanız sitemizde bulunan takipçi, abone ve sizi yönlendireceğimiz veya temin edeceğimiz izleyici botlarına sahip olmanız gerekiyor. Yoksa bu okyanusta ufak bir balık gibi yem olursunuz. Twitch paketlerimize buradan göz gezdirebilirsiniz. Deneme Paketlerini ise canlı destekten talep edebilirsiniz.