Red Dead Redemption 2 Pc Torrent

red dead torrent

Red Dead Redemption serisinin ilk kez PC platformunda yer alacak oyunu olan Red Dead Redemption 2 FOR PC, yeni ödül AVI misyonları, çete gizlenmeleri, silahlar ve daha fazlası ile birlikte artan aksiyon için bir dizi grafik ve teknik donanıma sahiptir.

Red Dead Redemption 2 PC ayrıca, daha önce piyasaya sürülen tüm iyileştirmeleri ve Frontier takipçiliği ve Bounty Hunter, Trader ve Collector’un uzman rolleri de dahil olmak üzere eksiksiz çevrimiçi deneyim için en son içerik güncellemelerini içeren Red Dead Online’ın paylaşılan yaşam dünyasına ücretsiz erişim içerir. Oyun CPY garantili sorunsuz çalışmaktadır.

Başlık: Red Dead Redemption 2
Tür: Aksiyon-Macera
Mod: tek oyunculu, çok oyunculu
Geliştirici: Rockstar Studios
Yayımlayan: Rockstar Games

Download

Star Wars Jedi Fallen Order Pc Torrent

Bir galaksi kapsayan macera Star Wars Jedi bekliyor: Fallen Order, Respawn Entertainment yeni bir üçüncü şahıs Aksiyon-Macera başlık. Bu anlatımlı tahrik, tek oyunculu oyun dar Bölüm 3 olayları aşağıdaki sipariş 66 tasfiye kaçan bir Jedi Padawan rolü koyar: Sith İntikamı. Jedi düzenini yeniden inşa etme arayışında, eğitiminizi tamamlamak, yeni güçlü kuvvet yetenekleri geliştirmek ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmak için paramparça geçmişinizin parçalarını almalısınız – hepsi imparatorluğun ve ölümcül Engizisyoncuların bir adım önünde kalırken.

Yeteneklerinize hakim olurken, oyuncular filmlerde görüldüğü gibi yoğun Star Wars lightsaber savaşlarını sunmak için tasarlanmış sinematik olarak yüklü ışın kılıcı ve kuvvet savaşına girecekler. Oyuncular akıllıca rakiplerinizi aşmak ve yolunda yatıyordu gizemleri çözmek için Jedi eğitim kullanan ise güçlü ve zayıf yönlerini boyutlandırma, stratejik düşmanları yaklaşmak gerekir.

Star Wars hayranları ikonik yerleri, silahları, teçhizatları ve düşmanları tanıyacak ve aynı zamanda Star Wars için yeni olan yeni karakterler, yerler, yaratıklar, droidler ve Düşmanlar ile tanışacaklar. Bu otantik Star Wars hikayesinin bir parçası olarak, hayranlar yakın zamanda İmparatorluk tarafından ele geçirilen bir galaksiye girecekler. Bir Jedi kahramanına dönüşen kaçak olarak, oyuncular, İmparatorluğun Jedi’yi tamamen silmeye çalıştığı için Jedi düzeninin kalıntılarını yeniden inşa etmek için uzun süredir soyu tükenmiş bir uygarlığın gizemlerini keşfederken hayatta kalmak için savaşmaları gerekecek.

Download

Fifa 20 Ultimate Edition Pc Torrent

Frostbite tarafından desteklenen EA SPORTS FIFA 20 for PC, dünya oyununun iki tarafını hayata geçiriyor – profesyonel sahnenin prestiji ve EA SPORTS VOLTA’DA yepyeni, otantik bir sokak futbolu deneyimi.

Oyun ilk kez VOLTA Futbol özellikleri, geleneksel 11v11 oyun bir varyans sağlar ve küçük taraflı Sokak ve futsal oyunları odaklanan yeni bir mod. Modun eski FIFA Street serisine odaklandığına inanılıyor.

Ayrıca, oyuncular cinsiyet, giyim, ayakkabı, şapka ve dövmeler kendi oyuncu özelleştirmek için seçeneğiniz vardır. FIFA 19’daki üç bölümlük “the Journey” dizisinin tamamlanmasının ardından, oyuncular artık oyuncunun kendi karakteriyle oynanacak olan VOLTA futbolunda benzer bir hikaye moduna sahip olabilirler. Sorunsuz çalışmaktadır.

Download

Need for Speed Heat Deluxe Edition

Hız Heat ihtiyacı olan her gece gündüz koşuşturmak ve riske atmak üstün sürüş becerisini alır. Aynı zamanda mükemmel yüksek oktanlı bina alır, her şey gider, sokak yarış makinesi. Neyse ki, artık stilinize uyacak şekilde hayalinizdeki arabayı çimdiklemek ve ayarlamak için her zamankinden daha fazla özelleştirme seçeneğiniz var. Sorunsuz çalışmaktadır.

Download

EFootball Pes 2020 Pc Torrent

PES 2020’de, sahada yapılan her eylemin en seçici futbol taraftarlarının bile incelemesine dayanmasını sağlamak için mümkün olan her yerde uzman görüşü kullanılmıştır. Ve eFootball Pes 2020 diğer serilerine göre büyük bir fark yaratmıştır.

Download

F1 2020 SCHUMACHER EDITION PC TORRENT

Bugüne kadarki en büyük ve en yenilikçi unvanımız olmayı vaat ediyor, ”Codemasters F1 Franchise Direktörü Paul Jeal. “Çekirdek oyuncularımız, en sevdikleri parçaları seçmelerine olanak tanıyan üç özelleştirilebilir sezon uzunluğunun yanı sıra yepyeni Ekip özelliğimizin tanıtımıyla daha da fazla oyun derinliğini memnuniyetle karşılayacak. Arkadaşlarla sosyal oyun için, iki oyunculu bölünmüş ekran, yeni oyunculara yardımcı olmak ve F1 mücadelesini uzmanlıklarına uyacak şekilde ayarlamak için tasarlanmış bir dizi yeni seçeneğin yanı sıra hoş bir dönüş yapıyor. Bu modlar, simülasyon yarışlarının yoğunluğunu sevenler için her zamanki gibi zorlu kalan temel F1 ve F2 yarış deneyimlerine ek olarak bulunuyor. Download

DownloadDownload

http://raboninco.com/29MmvDownloadDownloadDownloadDownloadİndir

Resident Evil 3 Torrent PC-CODEX

Resident Evil 3 adlı oyunu, bu şehri, ancak şimdiki teknolojiyle gerçekleştirilebilecek bir ayrıntı ve aslına uygunluk düzeyi ile ölümsüz sürünün altında kaosa sürüklerken yeniden tasarlıyor. Raccoon City’ye geri dönmek, elbette parkta bir yürüyüş olmayacak. Şehir bir salgının sancıları içindedir, ölümsüzlerin sokaklarda dolaşması ve kentsel orman, devrilmiş arabaların ve parçalanan binaların arapsaçına dönüşüyor. Pitoresk, değil mi? Jill Valentine’in onu kaçmaya hazırlaması bu arka plana dayanır, ancak orjinaline aşina olmayanlarınız için zaman çizelgesinde biraz değişiklik olsa da. Resident Evil 3’ü bu yılın başlarında oynadıysanız, Leon ve Claire’in 29 Eylül’de şehre geldiğini biliyor olabilirsiniz.

Downloadİndir

Nba 2k21 Pc Torrent – Mamba Forever Edition PC

NBA 2K, 1999’dan beri her yıl geliştirilen ve piyasaya sürülen bir dizi basketbol spor simülasyonu video oyunudur. Serideki her oyunun amacı, basketbol sporunu, daha özel olarak da Ulusal Basketbol Birliği’ni taklit etmektir. Seri ilk olarak Sega Sports tarafından yayınlandı ve şimdi 2K Sports tarafından yayınlandı. Serideki tüm oyunlar Visual Concepts tarafından geliştirilmiştir. Seri, on sekiz ana taksit ve birkaç spinoff tarzı başlıktan oluşur. On sekiz farklı platformda yayınlar gördü. NBA 2K serisi, eSporlarda da kullanılmıştır. Kobe, Mamba Forever Editions’ın kapağında yer alırken, Portland Trail Blazers’dan Damian Lillard ve New Orleans Pelicans’tan Zion Williamson, sırasıyla mevcut nesil ve yeni nesil platformlar için standart versiyonların kapaklarında olacak.

Downloadİndir

MOUNT & BLADE II: BANNERLORD TORRENT

Savaş boruları çalar, kuzgunlar toplanır. İç savaş koca bir krallığı yıpratır. Sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve şan kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl. Egemenliğini kur ve eskisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.

Mount & Blade II: Bannerlord, orta çağ savaş simülasyon ve rol-yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen devamı niteliğindedir. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın.

Downloadİndir

Marvel’s Avengers (v 1.3 build 13.38) – [CPY] – FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Marvel’s Avengers Download Full Deluxe Edition The world’s most powerful superpowered heroes team with all DLC Marvel’s Avengers Download Torrent RePack Compressed Size Low Download full version for free, you will control and direct the marvels avengers superhero team which is prepared with advanced new generation physics without any problem Download the current version Marvel’s Avengers full, you will control and direct all superheroes such as iron man, iron man, hulk, green giant, stretchy female character, captain america and thor. enjoyable games

Marvel’s Avengers System Requirements: Windows 10 Version 64 Bit operating system intel core i3-4160 processor Ram 8 GB System Memory Nvidia GeForce GTX 950 / AMD Radeon 270 / Graphics Cards 2 GB VRAM Video Memory Video Card Ram Size of the Game 60.42 GB – Storage 110 GB

Download

Fifa 21 PC Torrent CPY

Fifa 21 free download will not lower your standard. You get the same quality as those who pay for the game. Pirate crack is useful in the game and you will be accepted as one of the licensed players with this crack.

Reed More…

CYBERPUNK 2077

Cyberpunk 2077 Download Full English RePack All DLC 2020 Year Released Game With HD Graphics And Enormous Story, Gameplay, Gameplay Game Dynamics Almost a new generation and the best game, English Language Supported The game takes place in the North of San Francisco An Imaginary Place So In Reality There is no place A Map of the Game, It Passes in the Open World We can create our own characters while starting the game So I made the hair mo, I made the eye green, not We can customize every detail of the….

Read More

1 thought on “Full Torrent Oyunlar

  1. nba 2k20 güvenilir ekleyebilir misiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *