Red Dead Redemption 2 Pc Torrent

red dead torrent

Red Dead Redemption serisinin ilk kez PC platformunda yer alacak oyunu olan Red Dead Redemption 2 FOR PC, yeni ödül AVI misyonları, çete gizlenmeleri, silahlar ve daha fazlası ile birlikte artan aksiyon için bir dizi grafik ve teknik donanıma sahiptir.

Red Dead Redemption 2 PC ayrıca, daha önce piyasaya sürülen tüm iyileştirmeleri ve Frontier takipçiliği ve Bounty Hunter, Trader ve Collector’un uzman rolleri de dahil olmak üzere eksiksiz çevrimiçi deneyim için en son içerik güncellemelerini içeren Red Dead Online’ın paylaşılan yaşam dünyasına ücretsiz erişim içerir. Oyun CPY garantili sorunsuz çalışmaktadır.

Başlık: Red Dead Redemption 2
Tür: Aksiyon-Macera
Mod: tek oyunculu, çok oyunculu
Geliştirici: Rockstar Studios
Yayımlayan: Rockstar Games

İndir

Star Wars Jedi Fallen Order Pc Torrent

Bir galaksi kapsayan macera Star Wars Jedi bekliyor: Fallen Order, Respawn Entertainment yeni bir üçüncü şahıs Aksiyon-Macera başlık. Bu anlatımlı tahrik, tek oyunculu oyun dar Bölüm 3 olayları aşağıdaki sipariş 66 tasfiye kaçan bir Jedi Padawan rolü koyar: Sith İntikamı. Jedi düzenini yeniden inşa etme arayışında, eğitiminizi tamamlamak, yeni güçlü kuvvet yetenekleri geliştirmek ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmak için paramparça geçmişinizin parçalarını almalısınız – hepsi imparatorluğun ve ölümcül Engizisyoncuların bir adım önünde kalırken.

Yeteneklerinize hakim olurken, oyuncular filmlerde görüldüğü gibi yoğun Star Wars lightsaber savaşlarını sunmak için tasarlanmış sinematik olarak yüklü ışın kılıcı ve kuvvet savaşına girecekler. Oyuncular akıllıca rakiplerinizi aşmak ve yolunda yatıyordu gizemleri çözmek için Jedi eğitim kullanan ise güçlü ve zayıf yönlerini boyutlandırma, stratejik düşmanları yaklaşmak gerekir.

Star Wars hayranları ikonik yerleri, silahları, teçhizatları ve düşmanları tanıyacak ve aynı zamanda Star Wars için yeni olan yeni karakterler, yerler, yaratıklar, droidler ve Düşmanlar ile tanışacaklar. Bu otantik Star Wars hikayesinin bir parçası olarak, hayranlar yakın zamanda İmparatorluk tarafından ele geçirilen bir galaksiye girecekler. Bir Jedi kahramanına dönüşen kaçak olarak, oyuncular, İmparatorluğun Jedi’yi tamamen silmeye çalıştığı için Jedi düzeninin kalıntılarını yeniden inşa etmek için uzun süredir soyu tükenmiş bir uygarlığın gizemlerini keşfederken hayatta kalmak için savaşmaları gerekecek.

İndir

Fifa 20 Ultimate Edition Pc Torrent

Frostbite tarafından desteklenen EA SPORTS FIFA 20 for PC, dünya oyununun iki tarafını hayata geçiriyor – profesyonel sahnenin prestiji ve EA SPORTS VOLTA’DA yepyeni, otantik bir sokak futbolu deneyimi.

Oyun ilk kez VOLTA Futbol özellikleri, geleneksel 11v11 oyun bir varyans sağlar ve küçük taraflı Sokak ve futsal oyunları odaklanan yeni bir mod. Modun eski FIFA Street serisine odaklandığına inanılıyor.

Ayrıca, oyuncular cinsiyet, giyim, ayakkabı, şapka ve dövmeler kendi oyuncu özelleştirmek için seçeneğiniz vardır. FIFA 19’daki üç bölümlük “the Journey” dizisinin tamamlanmasının ardından, oyuncular artık oyuncunun kendi karakteriyle oynanacak olan VOLTA futbolunda benzer bir hikaye moduna sahip olabilirler. Sorunsuz çalışmaktadır.

İndir

Need for Speed Heat Deluxe Edition

Hız Heat ihtiyacı olan her gece gündüz koşuşturmak ve riske atmak üstün sürüş becerisini alır. Aynı zamanda mükemmel yüksek oktanlı bina alır, her şey gider, sokak yarış makinesi. Neyse ki, artık stilinize uyacak şekilde hayalinizdeki arabayı çimdiklemek ve ayarlamak için her zamankinden daha fazla özelleştirme seçeneğiniz var. Sorunsuz çalışmaktadır.

İndir

EFootball Pes 2020 Pc Torrent

PES 2020’de, sahada yapılan her eylemin en seçici futbol taraftarlarının bile incelemesine dayanmasını sağlamak için mümkün olan her yerde uzman görüşü kullanılmıştır. Ve eFootball Pes 2020 diğer serilerine göre büyük bir fark yaratmıştır.

İndir

Full Torrent Oyunlar” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir